VANA İZOLASYONU

Fatih Mahallesi Yakacık Cad.

No:55 Sancaktepe İstanbul

0216 311 83 87

7/24 İzolasyon Hattı

VANA İZOLASYONU

Vana izolasyonu için kullanılan iolasyon malzemelerinin başında gelen vana ceketlerinin kullanım alanları ve vana ceketi uygulamalarının çeşitlerini bu yazımızda inceliyeceğiz.

Su tesisatları, su depolama ve su dağımı için kullanılan dağıtım vanalarında ve tesisatın tümünde kullanılan başta sıcak suyun kontrolünde kullanılan vanalarda kullanılmak üzere tasarlanmış vana ceketleri sıcak suyun dolaşımında vanalara uygulanarak ısı kaybını minimize etmektedir, suyun hedeflenen derecelerde sağlıklı olarak iletilmesi için vanaların yapısı gereği ısıyı çevrede yaymadaki ve dolayısıyla enerji kaybının yaşanmasının neden olduğu durumları ortadan kaldırmak için tasarlanmış vana ceketleri enerji kaybını önler, vana ceketlerinin üretiminden uygulamasına kadar dikkatli ve gerekli yönergelere tam olarak riayet edilmesi ısı kaybının yüzde doksan oranında engellenmesini sağlamaktadır.

Vana ceketi uygulamasını yapan firmanın ürünlerinin kalitesi ve imalatında kullanılan hammadde özellikleri ihtiyaçlarınıza uygun olmalı ileride oluşabilecek ihtiyaçlar için esnek çözümlerin uygulanabilir olmasına dikkat edilmesinde özen gösterilmeli, uygulamayı konusunda gerekli eğitimleri almış ve deneyimli uzman personelin yapmasına özen gösterilmelidir.

 

Vana Ceketi Uzmanı

VANA CEKETİ

www.arselizolasyon.com Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SON YAZILAR - VANA CEKETİ